Bitcoin Braces to Break $11,000 as Exchange activity Takes off

Wygląda na to, że nagły wzrost Bitcoin’a z jego długo wiązanych poziomów niższego rzędu 9.000 dolarów do 10.000 dolarów i więcej może być uzasadniony. Nastąpiła eksplozja aktywności łańcuchowej i wielkości, która wydaje się sugerować, że Bitcoin może złamać 11 000 dolarów i iść dalej niż to.

W tej chwili moneta zbliża się do 11 000 dolarów, czyli mniej niż 100 dolarów mniej. Ten ostatni wiec pojawił się znikąd, ale został przyjęty zarówno przez traderów jak i fanów kryptografii, jak wskazuje na to wielkość wymiany.

Bitcoin utknął w niższej rundzie 9.000$ na osiem tygodni i zainteresowanie monetą spadało. To wydarzenie skłoniło do rozmowy o sezonie altcoinów, który może się jeszcze rozwijać. Ale teraz, gdy Bitcoin wrócił powyżej 10.000 dolarów i naciskając na 11.000 dolarów, aktywność na giełdach jest szalona.

Na wskaźnikach łańcuchowych

Według Glassnode, wskaźniki rynku łańcuchowego dla giełd są znacznie wyższe. Napływy na giełdę wzrosły o ponad 45 procent, a wyjścia z giełdy o ponad 55 procent. Wypłaty również wzrosły o około 40 procent.

Wskaźniki te są postrzegane jako bardziej prawdziwy obraz stanu ekosystemu, ponieważ w przeciwieństwie do regularnego wolumenu handlu, który jest często sztucznie zawyżany przez giełdy, aktywność na łańcuchach może być bardziej orientacyjna dla prawdziwych wzorców.

Nie można jednak uciec od imponującego wzrostu cen Bitcoin Profit i tego, co to oznacza dla pozostałej części ekosystemu kryptokurrency. Kiedy Bitocin jest na rajdzie, często może przynieść ze sobą resztę altcoinów, a przy możliwym wzroście sezonu altcoinów dzięki Ethereum i Cardano i innym, może to być obiecujący rajd.

Duże pieniądze?
Niska akcja Bitcoin’a była postrzegana jako jeden z powodów, dla których sezon altcoin’owy może mieć miejsce, gdy handlarze przechodzą na mniejsze monety, aby zwiększyć zmienność i akcję. Ale to, co naprawdę wydaje się być prawdą, to fakt, że niektóre z tych starszych, bardziej znanych projektów zaczynają poruszać się wzdłuż swojej mapy drogowej.

Ethereum jest na drodze do swojej głównej aktualizacji ETH 2.0, podczas gdy Cardano jest kolejnym projektem, który podejmuje się głównej aktualizacji w Shelly. Oba projekty obiecują nowy poziom i wzrost w sektorze łańcuchów blokowych, a zainteresowanie budzi potencjał.

Wydaje się, że jest to dobry powód do wzrostu cen innych altcoins, a w mniejszym stopniu oparty na spekulacjach. Bitcoin nadal będzie standardem w zakresie kryptokursztynu opartego na aktywach, ale obiecujące jest, że inne platformy będą rosły w wartości w oparciu o ich własną ekspansję.